Villa Zarra


Villa Zarra sa nachádza v jednom z najnavštevovanejších regiónov Slovenska na Orave. Tento kraj je známy svojim prírodným bohatstvom, tradíciami a unikátnym charakterom  Vo vzdialenosti len 500 metrov od vily sa nachádza zjazdovka Janovky – Zuberec a asi 4 km od vily nájdete Spálenú dolinu. Krásu neďalekých Roháčov, Západných Tatier a Oravskej vrchoviny ocenia milovníci turistických výletov, vysokohorskej turistiky a cyklistiky.
 

Novozrekonštruovaná Vila Zara je ideálnym miestom zábavy nielen  pre  deti. Klienti môžu využiť možnosť fakultatívnych výletov a víkendových programov. Pre deti je pripravený detský park. Dospelí si môžu oddýchnuť v chill out zóne.
 
Počas letných dní si môžete spríjemniť voľný čas návštevou múzea Oravskej dediny, Meander parku v Oraviciach s celoročnou prevádzkou, Gino paradise Bešeňová či už samej Tatralandie, ktoré sa nachádzajú len pár kilometrov od Villy Zarra.
 
V blízkosti sa nachádzajú Roháčske plesá , Juráňova dolina , Brestovská jaskyňa, Demänovské jaskyne Oravská priehrada, Oravský hrad a mnoho ďalších atraktívnych miest.
 
Ubytovanie:

Vila ponúka ubytovanie v moderných izbách dvoch kategórií Standard a Deluxe  vhodných pre skupiny alebo rodiny. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, satelitnú TV a Wifi. Izby kategórie deluxe sú kompletne zrekonštruované. Izby kategórie standard disponujú kúpeľňou so sprchovým kútom v pôvodnom stave, spálňová časť je zrekonštruovaná. Súčasťou vily je reštaurácia, letná terasa a bar s herňou. Klienti majú možnosť využiť aj kuchynky, ktoré sú umiestnené na každom poschodí.

Stravovanie:

Priamo vo vile je po dohode možnosť polpenzie.

Standard
Obsadenosť 2 os. / noc 3 os. / noc 4 os. / noc 5 os. / noc 6 os. / noc
1 / 2 40€ - - - -
1 / 3 40€ 57€ - - -
DeLuxe
Obsadenosť 2 os. / noc 3 os. / noc 4 os. / noc 5 os. / noc 6 os. / noc
1 / 2 50€ - - - -
1 / 3 50€ 70€ - - -
1 / 4 50€ 70€ 80€ - -
Rodinna izba 50€ 70€ 80€ 120€ 130€

Cena zahŕňa ubytovanie. Cena nezahŕňa pobytovú taxu 0,50 €/os/noc.
Doplatok za polpenziu po dohode.

Pre viac informácií ohľadom cien, doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
Doporučujeme:
Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX