Grand hotel Permon****

Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Nachádza sa tu najväčší hotelovýwellness komplex na Slovensku, ktorý je skutočným rajom wellnessu. 
 
Grand hotel Permon****, jeden z najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, je jediný hotel na svete, ktorý je zasadený do panenskej prírody národného parku. Hotel zároveň ponúka luxusné pohodlie 21. storočia v 137 pohodlne zariadených izbách a apartmánoch v kategóriách superior, deluxe a premium. 

Rozsiahle wellness Permon ´s paradise, ktoré je súčasťou hotela tvorí 5 častí: Sauna paradise (má viac ako 30 atrakcií), Aqua paradise (vodný raj s rozlohou 946 m2), Kids' paradise (oddelený detský wellness), Spa paradise (ponúka masáže, perličkové kúpele a zábaly) a Beauty paradise (kozmetické procedúry svetovej značky Sothys Paris). 
 
Hotelová reštaurácia s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít a určite poteší aj vyznávačov zdravého životného štýlu. K hotelu patrí aj nová kolkáreň, tenisové kurty a fitness centrum.

Čistá príroda v okolí hotela ponúka návštevníkom unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok.  Čakajú vás  turistické chodníky, cyklotrasy či adrenalínové športy, rafting na divokej vode. V zime vás v tesnej blízkosti privíta lyžiarske stredisko SKI Podbanské.

Ubytovanie:
K dispozícii pre klientov je 137  - jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných izieb a 12 priestranných apartmánov (s dvomi pevnými ložkami a prístelkami).Všetky izby s kúpelňou, WC, TV/LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň a Deluxe Kriváň sú s výhľadom na Kriváň. V izbách Premium si vychutnáte atraktívny dizajn v prírodnom štýle (drevo, koža, kameň), typ Premium Kriváň  ponúka výhľad na majestátny tatranský štít. 

Stravovanie:
Raňajky, denné obedové menu a večere sú podávané v miestnej reštaurácii formou bohatého bufetu.

Wellness:
Rozsiahle wellness PERMON'S PARADISE tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise a BEAUTY Paradise.

SAUNA Paradise
Vstúpte a pocítite výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.
SAUNA Paradise, najväčší hotelový saunový svet na Slovensku, má viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.


AQUA Paradise
Vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2. Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) s výhľadom na Kriváň, perličkou, masážnymi tryskami a vodnými chrličmi. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. A čo poviete na odpočinok v relaxačnej vírivke s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa?

KIDS' Paradise
Oddelený detský bazén v časti s „baby“ šmýkačkou a detskou šmýkačkou Kobra a Medveď, medvedíkom s vodotryskom a perličkou urobí radosť všetkým deťom. Vďaka relaxačnej miestnosti a špeciálnym detským vírivkám v tvare jahôdky zažijú skutočný wellness pobyt aj tí najmenší.

SPA Paradise
Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, perličkovými kúpeľmi na uvoľnenie a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné wellness špeciality SPA Paradise. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb uzatvárajú exkluzívne thajské masáže. 

BEAUTY Paradise
Oddajte sa kúzelným ošetreniam exkluzívnej svetovej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise, kde sa každý stane krajším. Užívajte si dokonalé kozmetické procedúry pre Vašu pleť, ale aj exkluzívne telové ošetrenia.

Pobyty:
Permon ALL INCLUSIVE (min 3 dni)
zahŕňa ubytovanie na 3 dni/2 noci s raňajkami, daň z ubytovania · obedy (denné menu) a večere formou bufetu (2x) nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy), k obedu a večeri (káva, džúsy, 1,5 dcl biele/červené víno alebo 3 dcl pivo) podľa dennej ponuky reštaurácie · služby grátis: ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.), detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.), parkovanie, rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch, spravidla cez víkendy a prázdniny) AQUA Paradise: vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2 (veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna). KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.

od 202 €/os/pobyt

Cena pobytu:
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 202 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 222 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 235 €/os/pobyt

Doplatok za ďalšiu noc :
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 97 €/os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 107 € /os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 113,50 €/os
Pri obsadení izby len jednou plne platiacou osobou (aj pri 1-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky) je účtovaný doplatok 20 EUR/izba/noc

Permon POHODA (min 4 dni)
zahŕňa ubytovanie na 4 dni/3 noci s raňajkami, daň z ubytovania · večera formou bufetu (3x) nápoje počas raňajok (káva, čaj, kakao, džúsy) a k večeri (džúsy) podľa dennej ponuky reštaurácie · služby grátis: ranné plávanie v čase 07:00-10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.), detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.), parkovanie, rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch, spravidla cez víkendy a prázdniny) AQUA Paradise: vodný raj pre deti i dospelých o rozlohe 946 m2 (veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna). KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.

od 278 €/os/pobyt

Cena pobytu:
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 278 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 308 €/os/pobyt
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 327,50 €/os/pobyt

Doplatok za ďalšiu noc:
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Superior/Deluxe 89 €/os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: Premium 99 €/os
Dospelá osoba, os. nad 12 rokov – typ izby: apartmán 105,50 €/os
Pri obsadení izby len jednou plne platiacou osobou (aj pri 1-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky) je účtovaný doplatok 20 EUR/izba/noc


Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.

Doporučujeme:
 • 11. Hotel Arkada** letecky

  11. Hotel Arkada** letecky

  Chorvátsko Ostrov Hvar
  NOVINKA!!! Využite pohodlie leteckej prepravy s odletom z Bratislavy každú nedeľu....
  Cena: 529 Eur
 • 13. Hotel Magriv***

  13. Hotel Magriv***

  Taliansko Rimini
  Obľúbený zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel Magriv sa...
  Cena: 409 Eur


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX