05. Vila Zdravka*** s polpenziou - letecky

Moderne vybavená vila sa nachádza 150 metrov od pláže a približne 600 metrov od centra obľúbeného a vyhľadávaného strediska, Makarska, ktorá ponúka všetko potrebné pre kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku.
Balík: ubytovanie+polpenzia+letecká doprava

NOVINKA!!! Využite pohodlie leteckej prepravy s odletom z Bratislavy každú nedeľu!
Odlet z BTS 15:05, odlet z SPU 17:35. V cene je zahrnutá podpalubná aj palubná batožina.
Ubytovanie:
Vila ponúka ubytovanie v moderne vybavených klimatizovaných štúdiách, vhodných pre 2 – 4 os.

Š 1/2 - dvojlôžková izba spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpleňou (sprcha a WC), klimatizáciou, SAT TV, wifi a balkónom.
 
Š 1/2+1 - dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky vo forme rozkladacieho gauča vhodného pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 12r. spojená s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňa (sprcha a WC), klimatizácia, SAT TV, wifi a balkón.
 
A 1/2 - spálňa s manželskou postelou, samostatná obývacia izba s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský kút, kúpeľňa (sprcha a WC), klimatizácia, SAT TV, wifi a balkón.

Strava:
Stravovanie je zabezpečené formou polpenzie v neďalekej vile. Raňajky podávané formou bohatých bufetových stolov. K večery, ktorá je výberom z 2 menu je tiež podávaný šalátový bufet.

Pláž:
Nádherná štrková pláž sa nachádza približne 150 metrov od vily a ponúka širokú škálu vodných športov. Na pláži je možnosť prenajať si ležadláa slnečníky za poplatok.Nástupné miesta pre autobusovú dopravu platia pri minimálnom počte 8 osôb na dané nástupné miesto.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby 
GRÁTIS

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie s polpenziou v danom type ubytovania pre jednu osobu + spiatočnú letenku BTS-SPU, klimatizáciu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH.
 
Doprava:
Lietadlo: letecky z Bratislavy do Splitu vrátane podpalubnej a palubnej batožiny

Povinné príplatky: pobytová taxa 12 € /os/7nocí, deti 12-18 r. 6 € /7 nocí, komplexné cestovné poistenie 1,8 €/os.deň, letiskový transfér 38€/ os.
 

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX