Šport Hotel*** Donovaly


Park Snow Donolavy

Donovaly sú jedným z najznámejších lyžiarskych stredísk na strednom Slovensku. Sú samozrejme veľmi vyhľadávané počas celého roka pre svoju optimálnu polohu a množstvo možností využitia voľného času. V zimnom období môžu klienti využiť lyžiarsku školu, požičovne lyží, obchody so športovými potrebami a Park Snow ľadová plocha s požičovňou korčúľ. 

Únia materských centier certifikovala Šport Hotel*** Donovaly ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám.

Šport Hotel*** Donovaly je najstarší hotel v okolí chránený od ruchu parkoviska a centra obce Donovaly. Hotel prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Hostia si dnes môžu užiť nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom.

Ubytovanie:

Kompletne zrekonštruované moderné a priestorovo veľkoryso riešené izby Šport Hotela*** Donovaly sú ideálnym ubytovaním nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj pre zamilované páry, skupiny priateľov či obchodných partnerov. Hostia si môžu vybrať z ponuky jednolôžkových a dvojlôžkových izieb standard, dvojlôžkových izieb superior, family suite pre 4 členné rodiny a apartmánov.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, denne dopĺňaným mini barom, telefónom, televíziou so satelitom a Wi-Fi pripojením. Zariadenie hotela je v dokonalej harmónii s horským prostredím a uspokojí požiadavky aj náročného hosťa.
 
Stravovanie:

V 2 hotelových reštauráciách s kapacitou do 120 osôb si klienti môžu pochutiť na tradičných slovenských jedlách s moderným nádychom. Samozrejmosťou sú aj jedlá pre vegetariánov, hostí s rôznymi potravinovými alergiami či intoleranciami a v neposlednom rade aj detské menu.

Hotel ponúka možnosť posedieť si pri dobrej kávičke v útulnom lobby bare a kaviarni, alebo vychutnať si kvalitný koňak s cigarou vo fajčiarskom salóniku. Priestor pre neformálne stretnutia

Wellness:

Hostia si po znovuotvorení a kompletnej rekonštrukcii Šport Hotela*** Donovaly môžu užívať krásny nový saunový svet so štyrmi veľkými saunami (fínska, infra, parná, soľná) spolu s ľadovým bazénom na schladenie a relaxačnou oddychovou miestnosťou. Súčasťou wellness je aj súkromný priestor s vírivou vaňou, profesionálne fitness centrum, veľký a malý bazén s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. V ponuke je aj množstvo masáží. Príďte sa sami presvedčiť o kvalite bezkonkurenčného wellness sveta široko ďaleko.

Súčasťou areálu Šport Hotela*** Donovaly je aj multifunkčné ihrisko prispôsobené na športy ako tenis, volejbal, basketbal či futbal. Mladé rodiny s deťmi milujú čas strávený na originálnom drevenom ihrisku vybavenom preliezkami, šmykľavkami, hojdačkami, kolotočmi s množstvom iných zaujímavých atrakcií.

Lyžiarske stredisko:

Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding. Lyžiarske trate v nadmorskej výške 900 - 1361 m s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií, to je Park Snow Donovaly.
 
Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúcu nočnú lyžovačku, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás snowboardový park. Alebo sa môžete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch alebo jazdiť na lyžiach na trenažéri.

Pobyty:

Zimné pobyty (01.12.-20.12.2020 a 02.01.-31.03.2021)
 
  2 noci 3 noci 4 noci 5 nocí
Dospelá osoba 150€ 219€ 284€ 345€
Dieťa od 13 - 15 r. 112,50€ 164,25€ 213€ 258,75€
Dieťa od 5 - 12,99 r. 75€ 109,50€ 142€ 172,50€

Ceny zahŕňajú: ubytovanie v dvojlôžkových izbách štandard, superior, family suit s polpenziou pre 1 osobu, neobmedzený vstup do wellness, sáun a fitness, Park snow kartu plnú zliav, lyžiareň, 10 % zľavu na všetky masáže a Pure Fiji rituály, 15 % zľavu na požičovňu v Dami sport, zľavu 10 % na lyžiarsku školu v Dami sport.

Uvedené ceny platia pri obsadení izby 2 osobami. Ceny nezahŕňajú daň za ubytovanie 1 €/os/noc. Dieťa vo veku 0- 4 r. zdarma bez nároku na lôžko.

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, predĺženia pobytu a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 
Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX