Hotel Ostredok***

JASNÁ - priamo na svahu

Hotel Ostredok*** sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho a turistického strediska Jasná v Nízkych Tatrách, ktoré je najvyhľadávanejším  strediskom zimných športov na Slovensku. Samozrejme pre milovníkov športu je tu vytvorený priestor počas celého roka.
Vychutnať si výhľad na celé okolie si môžete práve z tohto hotela, ktorý svojou starostlivosťou a úrovňou služieb spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších. Ponúka ubytovanie v 26 komfortne zariadených izbách a apartmánoch Lux. Štýlová reštaurácia La Collina, ktorá je súčasťou hotela,  ponúka špeciality domácej a zahraničnej kuchyne. V hoteli je možnosť využiť aj wellness a masáže.

V zimnej sezóne ponúka lyžiarske stredisko široké možnosti športových a voľnočasových aktivít. V lete sa klienti môžu venovať turistike, cykloturistike, využiť  bobovú dráhu, navštíviť jaskyne v Demänovskej doline prípadne vyskúšat rafting na Váhu alebo Belej.

Ubytovanie:

Dvojlôžkové izby – s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, chladničkou a Wifi. Sú ideálne pre dlhodobé pobyty ale aj náročnejších hostí
 
Apartmány - Pohodlne, štýlovo a vkusne zariadené apartmány ponúkajú priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, Wifi. V apartmánoch sa nachádza aj chladnička. Navodzujú pocit pohodlia a vzhľadom na svoju rozlohu je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a dlhodobé pobyty. V hoteli sa nacházdajú štyri jednospálňové a jeden dvojspálňový apartmán LUX

Stravovanie:

V hoteli je zabezpečená polpenzia formou bufetových raňajok a 4-chodovej servírovanej večere. Hostia majú možnosť využiť celodenne hotelovú reštauráciu.

Wellness:

Hotelový wellness ponúka 3 druhy sáun, infrasaunu, parnú saunu, fínsku saunu a vonkajšiu vírivku. Parná sauna s teplotou 45 – 55°C a vlhkosťou vzduchu pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu, fínska sauna suchá sauna s teplotou 85 – 100°C je výborná pre prevenciu a imunitu organizmu. Infrasauna je určená pre liečebné procedúry a je vhodná pre osoby zle znášajúce vysokú teplotu. Vírivka má vďaka jemnej masáži senzitívny účinok, uvoľňuje svalový tonus a psychické napätie. Hostia môžu využiť aj ponuku masáží – klasická, reflexná, relaxačná a športová masáž.

Lyžiarske stredisko:

Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15-miestnymi kabínkovými lanovkami. Stredisko ponúka viac ako 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke viac ako 36 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DCsnow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na osvetlenej zjazdovke v lokalite Biela Púť. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Na Chopku premáva 23 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 28 439 osôb za hodinu.

Pobyty:

Zimné pobytové balíky ( od 20.12.2020)

zahŕňajú ubytovanie, raňajky a večere podávané formou švédskych stolov, 1 hodinový alebo 2 hodinový (pri pobytoch od 4 nocí) vstup do parnej, infra a fínskej sauny a jacuzzi pod holým nebom, bezplatné parkovanie pri hoteli, bezplatné wifi pripojenie v celom objekte

Pobyt 3 dni (2 noci)  279,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 4 dni (3 noci)  399,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 5 dní (4 noci)  509,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 6 dní (5 nocí)  629,00 Eur / 2 osoby s polpenziou

Vianočný pobytový balík
Zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby v 2-lôžkovej izbe, raňajky pre 2 osoby formou bufetových stolov, večeru pre 2 osoby formou bufetových stolov, Vianočný prípitok  „domáce hriatô“, tradičnú  Liptovskú Vianočnú večeru formou 6 – chodového menu ( oplátky s medom a cesnakom, opekance s makom, vianočná Liptovská kapustnica so sušenými slivkami a údeným mäsom, kapor z výlovu z Demänovskej doliny / bravčový rezeň so zemiakovým šalátom, domáci chlieb/ ovocie , vianočné domáce koláče) 2/3x  vstup do hotelového wellness, zľava na ski pass s kartou GO PASS, zľava na masáže -20%, wi-fi pripojenie, parkovanie, úschovňa lyží

Pobyt na 5 dní (4 noci) 459,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 
Pobyt na 6 dní (5 nocí) 549,00 Eur / 2 osoby s polpenziou 

Doplatky (Vianočný pobyt):
Prístelka 189,00 €/  osoba / 4 noci s polpenziou a so Štedrovečernou večerou
Prístelka 239,00 €/  osoba / 5 noci s polpenziou a so Štedrovečernou večerou
Možnosť predĺženia pobytu len za 99,00 € / 1 noc / 2 osoby / raňajky

V cene nie je zahrnutá pobytová taxa 1€ / osoba / noc, ktorá sa hradí na mieste na recepcii hotela.

Pre viac informácií ohľadom doplatkov, cien mimosezóny a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.
 

Doporučujeme:


Kontaktný formulár
* Položky sú povinné


Využívame služby:

Benefit Plus
Edenred
Európska poisťovňa
Gusto karta


UNIQUA poisťovňa
UP Slovesnko
SACKA
Ticket


DOXX