Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Ostredok***

Hotel Ostredok*** sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho a turistického strediska Jasná v Nízkych Tatrách, ktoré je najvyhľadávanejším  strediskom zimných športov na Slovensku. Samozrejme pre milovníkov športu je tu vytvorený priestor počas celého roka. V zimnej sezóne ponúka lyžiarske stredisko široké možnosti športových a voľnočasových aktivít. V lete sa klienti môžu venovať turistike, cykloturistike, využiť  bobovú dráhu, navštíviť jaskyne v Demänovskej doline prípadne vyskúšat rafting na Váhu alebo Belej.
 
 
UBYTOVANIE:
Dvojlôžkové izby  s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, chladničkou a Wifi. Sú ideálne pre dlhodobé pobyty ale aj náročnejších hostí

Apartmány  pohodlne, štýlovo a vkusne zariadené apartmány ponúkajú priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchou a samostatnou toaletou, LCD tv, telefónom, chladničkou, Wifi.  Navodzujú pocit pohodlia a vzhľadom na svoju rozlohu je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a dlhodobé pobyty. V hoteli sa nacházdajú štyri jednospálňové a jeden dvojspálňový apartmán LUX.


STRAVA:
V hoteli je zabezpečená polpenzia formou bufetových raňajok a 4-chodovej servírovanej večere. Hostia majú možnosť využiť celodenne hotelovú reštauráciu.


WELLNESS:
Hotelový wellness ponúka 3 druhy sáun, infrasaunu, parnú saunu, fínsku saunu a vonkajšiu vírivku.  Hostia môžu využiť aj ponuku masáží – klasická, reflexná, relaxačná a športová masáž.

LYŽIARSKE STREDISKO:
Jasná Nízke Tatry, ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku, ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Na vrchol Chopku sa dopravíte najmodernejšími lanovkami Funitel alebo 15-miestnymi kabínkovými lanovkami. Stredisko ponúka viac ako 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Moderný zasnežovací systém v dĺžke viac ako 36 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DCsnow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na osvetlenej zjazdovke v lokalite Biela Púť. 
 

POBYTY:

ZIMNÉ POBYTOVÉ BALÍKY (platnosť počas celej zimnej sezóny okrem jarných prázdnin 15.2 - 5.3.2021)

Pobyt 3 dni (2 noci)  279,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 4 dni (3 noci)  399,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 5 dní (4 noci)  509,00 Eur / 2 osoby s polpenziou
Pobyt 6 dní (5 nocí)  629,00 Eur / 2 osoby s polpenziou

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie
 • raňajky a večere podávané formou švédskych stolov 
 • 1 hodinový alebo 2 hodinový (pri pobytoch od 4 nocí) vstup do parnej, infra a fínskej sauny a jacuzzi pod holým nebom
 • bezplatné parkovanie pri hoteli
 • bezplatné wifi pripojenie v celom objekte

 

JARNÉ PRÁZDNINY V HOTELI OSTREDOK (platnosť počas celej zimnej sezóny)

Pobyt 7 dní (6 nocí)  749,00 Eur / 2 osoby s polpenziou

Pobyt 8 dní (7 nocí)  869,00 Eur / 2 osoby s polpenziou

Cena zahŕňa:

 • ubytovanie
 • raňajky a večere podávané formou švédskych stolov 
 • 3 hodinový vstup do parnej, infra a fínskej sauny a jacuzzi pod holým nebom
 • zľava na masáže 20 %
 • zľava na ski pass s GO PASS
 • bezplatné parkovanie pri hoteli
 • bezplatné wifi pripojenie v celom objekte
 • úschovňa lyží

 

Povinné príplatky: pobytová taxa 1€ / osoba / noc. Hradí sa na recepcii hotela.

Doplatky:

29,00 Eur/prístelka s polpenziou/dieťa 3-10 rokov/noc

36,50 Eur/prístelka s polpenziou/dieťa 10-15 rokov/noc

38,00 Eur/prístelka s polpenziou/ os nad 15 rokov – dospela osoba /noc


Pre viac informácií ohľadom cien, doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.

 
 

Napíšte nám