Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Hotel Martinské hole***

Hotel Martinské hole*** je tu pre všetkých, čo vyžadujú maximálne pohodlie, útulné bývanie, profesionálne služby a výber toho najlepšieho, čo vám môžeme po náročnom dni na zjazdovke či po túre ponúknuť. Nádherný výhľad a priezračný vzduch získate ako bonus - bývať totiž budete v nadmorskej výške 1223 metrov nad morom. To všetko nájdete len na skok od siedmych perfektne upravených svahoch zjazdoviek a vlekov, priamo v areáli lyžiarskeho strediska Martinské hole.

 

UBYTOVANIE:
Hotel Martinské hole predstavuje  nielen príjemné a útulné ubytovanie v izbách a apartmánoch s kapacitou 68 lôžok. Ponuka ubytovania a doplnkových služieb je upravená tak, aby si skutočne každý mohol svoj pobyt v tomto hoteli naplno vychutnať. Vybrať si môžete medzi apartmánmi či 2,3,4 lôžkovými izbami. Pre rodinky deťmi ponúkame rodinné izby. V hoteli nájdete aj nové wellness centrum s bazénom, vírivkou, fínskou saunou a oddychovou zónou.


STRAVA:
V reštaurácii hotela potešíte svoje zmysly. Nabuďte sa chutnými predjedlami, zohrejte žalúdok jemnými polievkami, načerpajte energiu zo širokého výberu hlavných jedál a nechajte si aj trochu miesta na malý dezert. Reštaurácia ponúka možnosť celodenného stravovania formou a la carte.


LYŽIARSKE STREDISKO:
Ako už názov napovedá Hotel nájdete priamo v srdci lyžiarskeho strediska Martinské hole. Čaká vás 6 vlekov a 7 zjazdoviek, každá s iným stupňom náročnosti. Ak neviete lyžovať, nevadí - priamo v areáli sú pripravení inštruktori lyžiarskej a snowboardovej školy. Ak budete potrebovať lyže, či snowboardy  môžete si ich požičať. Krásy Malej Fatry a Veľkej Fatry je možné obdivovať pri vysokohorských túrach  na bežkách, či skialpinizme.

 
POBYTY:

  Pobyt od štvrtka do nedele Pobyt od nedele do štvrtku Pobyt na viac ako 4 noci
Dospelá osoba 50 € 42 € 45 €
Dieťa od 12 - 15 r. 32 € 29 € 30 €
Dieťa od 6 - 11,99 r. 26 € 20 € 22 €
Apartmán pre 2 os. 140 € 122 € 130 €


Ceny zahŕňajú: ubytovanie s raňajkami pre 1 os/noc (v prípade apartmánu je cena uvedená pre 2 os/noc).

Povinné príplatky: miestna daň 1 €/os nad 10 r./noc.

Dieťa do 6 rokov GRÁTIS!

 
 

Napíšte nám