Dokumenty na stiahnutie

Ochrana osobných údajov

Villa Zarra***

Novozrekonštruovaná Vila Zara je ideálnym miestom zábavy nielen  pre  deti. Klienti môžu využiť možnosť fakultatívnych výletov a víkendových programov. Pre deti je pripravený detský park. Dospelí si môžu oddýchnuť v chill out zóne. Počas letných dní si môžete spríjemniť voľný čas návštevou múzea Oravskej dediny, Meander parku v Oraviciach s celoročnou prevádzkou, Gino paradise Bešeňová či už samej Tatralandie, ktoré sa nachádzajú len pár kilometrov od Villy Zarra. V blízkosti sa nachádzajú Roháčske plesá, Juráňova dolina , Brestovská jaskyňa, Demänovské jaskyne Oravská priehrada, Oravský hrad a mnoho ďalších atraktívnych miest.

 
UBYTOVANIE:
Vila ponúka ubytovanie v moderných izbách dvoch kategórií Standard a Deluxe  vhodných pre skupiny alebo rodiny. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, satelitnú TV a Wifi. Izby kategórie deluxe sú kompletne zrekonštruované. Izby kategórie standard disponujú kúpeľňou so sprchovým kútom v pôvodnom stave, spálňová časť je zrekonštruovaná. Súčasťou vily je reštaurácia, letná terasa a bar s herňou. Klienti majú možnosť využiť aj kuchynky, ktoré sú umiestnené na každom poschodí.


STRAVA:
Priamo vo vile je po dohode možnosť polpenzie.

CENNÍK: 
 

Standard
Obsadenosť 2 os. / noc 3 os. / noc 4 os. / noc 5 os. / noc 6 os. / noc
1 / 2 40 € - - - -
1 / 3 40 € 57 € - - -
DeLuxe
Obsadenosť 2 os. / noc 3 os. / noc 4 os. / noc 5 os. / noc 6 os. / noc
1 / 2 50 € - - - -
1 / 3 50 € 70 € - - -
1 / 4 50 € 70 € 80 € - -
Rodinná izba 50 € 70 € 80 € 120 € 130 €


Cena zahŕňa ubytovanie. Cena nezahŕňa pobytovú taxu 0,50 €/os/noc.
Doplatok za polpenziu po dohode.


Pre viac informácií ohľadom cien, doplatkov a s akýmikoľvek inými otázkami sa prosím obráťte na našu prevádzku telefonicky alebo emailom.

 
 

Napíšte nám