LETO 2022

wink !! LETNÁ SEZÓNA 2022 UŽ V PREDAJI !! wink

                                                               

Pobytový letný tábor už od 94,05€ smiley
 *využite rekreačný poukaz na pobyty na Slovensku a ušetrite až 55%!!

zľava až 30€ do 31.12.2021 !! 1x výlet už v cene tábora !! surprise

Hľadáte vhodný tábor pre Vaše deti kde zažijú plno zážitkov, nebudú sa chcieť ani vrátiť domov a spoznajú nových kamarátov? Ste na správnom mieste!

Letné tábory s AZADom sú už povestné svojou neutíchajúcou zábavou, množstvom zážitkov a skvelou atmosférou.

Profesionálna technika, prepracované programy, nafukovacie atrakcie, festival so známou osobou, to všetko a ešte mnoho viac sú tábory s AZADom!

ZÁLOHA ZA TÁBOR LEN 50€ !!
V PRÍPADE NEORGANIZOVANIA TÁBORA Z DÔVODU ZLEJ PANDEMICKEJ SITUÁCIE, 100% UHRADENEJ ČIASTKY BUDE VRÁTENÝCH
MOŽNOSŤ ÚHRADY TÁBORA NA SPLÁTOK


 Luxusná autobusová doprava - autobusová doprava z rôznych nástupných miest až do tábora

UNIQUA poisťovňa Uniqa - cestovné poistenie na Slovensku pre Vaše deti
 

Čo nesmie chýbať na žiadnom AZAD tábore:
 

  • AZAD OPEN DAY 

Každoročne sa na každom našom tábore koná jedna špeciálna vec! CK AZAD spája svoje sily a ukazuje svojim táborníkom význam slova „priateľ“. Celý deň plný zábavných nafukovacích atrakcií, cukrovej vaty, ľadovej drte, popcornu, penového dela a iných prekvapení. Vždy keď si myslíš, že si už zažil všetko, príde niečo nové! Dokáže práve vaše spoločenstvo zvíťaziť v rôznych bláznivých disciplínach kde preukážete silu kolektívu? Nech už je súperenie akokoľvek urputné, nezabúdaj, že priateľstvo a láska - jedným slovom AZAD. Keď sa už deň chýli ku koncu, máme pre teba tú najväčšiu pecku. Na javisku vystúpi známa celebrita. Za posledné roky nás svojou návštevou poctili umelci ako Igor Kmeťo, Rytmus, Martin Harich, Ego, Majk Spirit a mnohí iní. Tu jednoducho chceš byť! Tak čo, presvedčili sme ťa? 
 

  • SUMMER AZAD FUN PARK

Tábor organizovaný našou CK má ako jediný na Slovensku k dispozícii SUMMER-AZAD FUN PARK. Okrem komfortného ubytovania, prekrásneho prostredia, pútavého programu,  aj tento rok prinášame náš zábavný park. Len v našich táboroch majú deti možnosť užívať si počas svojho pobytu adrenalín, radosť a smiech, ktorý navodí návšteva skvelého Fun-parku situovaného priamo v areáli zariadenia. Atrakcie, nafukovačky, stage, cukrová vata, popcorn, to všetko a ešte viac bude k dispozícii deťom počas celého pobytu.

Každé dieťa, ktoré sa zúčastní nášho tábora, dostáva ako spomienkový darček AZAD TRIČKO :)

Bonusy pre každého táborníka zdarma

Iba u nás

ZAŽIAR A UKÁŽ ČO JE V TEBE!
Vek: 6-18 rokov
Túžil si sa stať aspoň na chvíľu hviezdou v Hollywoode? Sníval si o tom ako budeš podpisovať svoje vlastné podpiskarty a prechádzať sa po chodníku slávy?

239 € osoba
Iba u nás

ZAŽIAR A UKÁŽ ČO JE V TEBE!
Vek: 6-18 rokov
Toto leto otvárame prvý ročník letného hviezdneho tábora. Ak máš ambície každému dokázať, že na to máš, tento tábor je presne pre teba.

279 € osoba

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov
Toto leto sme sa rozhodli, že ty aj tvoji kamaráti pôjdete do kolien! Nie, nemusíš sa báť, nebude to od únavy.

239 € osoba

OSLÁV LETNÉ CHVÍLE S NAMI!
Vek: 6-18 rokov
Máme pre teba pripravený taký bohatý program, že ohýbanie sa od smiechu nebude stačiť. Slnečné lúče, nikdy nekončiace letné vypalovačky a totálne blázniví animátori.

279 € osoba

TEEENAGEROM PATRÍ LETO!
Vek: 13-18 rokov
3x písmeno „e“ v slove TEEN znamená, že na tomto tábore dostaneš oveľa viac, ako čakáš! Ty dobre vieš, že leto je presne ten čas, kedy si život treba užívať naplno.

249 € osoba

TÁBOR PRE NAJMENŠÍCH
Najkrajšie rozprávkové miesto!
Vek: 5-10 rokov
Vydaj sa s kamarátmi na dobrodružstvo naprieč rozprávkovým svetom, zdolávaj prekážky, rieš zaujímavé úlohy a stretávaj aj mnohé iné postavičky

239 € osoba