Fantastické tábory pri mori

Toto leto ti prinášame opäť bohatú ponuku zahraničných táborov po celej európe. Máš chuť na lúčmi zaliatu Makarskú riviéru? Tábor v obľúbených Chorvátskych letoviskách Tučepi a Makarska by tým pádom mohol byť pre teba ako stvorený.

Vravíš, že Chorvátsko máš v malíčku? V tom prípade nadišiel čas spoznať krásy talianskej slnečnej riviéry. Oddýchnuť si pod palmami môžeš 
priamo na pobreží
Jadranského mora v Rimini. Ak si už presiahol vek 18 rokov, tak vedz, že to vôbec nevadí. Presne pre takých „starcov“ ako si ty, máme variantu - Rimini 18+.

Pre najnáročnejších letných gurmánov máme napumpovaný tábor v Španielsku. Iba niekoľko kilometrov od Barcelony sa nachádza pobrežie Costa Brava a jeho najživšie mestečko Lloret de Mar v lete opäť ožije! 
Horúce more, pulzujúca atmosféra a historická Barcelona. To sú presne atribúty, ktoré presvedčia každého dovolenkára!


Ak sme ťa doteraz nepresvedčili, tak sa teraz posaď! Myslíš si, že raj na zemi neexistuje? Pozdĺžny pás zlatistej pláže a nočný život priamo pri mori. Určite si pochopil že tu rozprávame o Slnečnom 
pobreží v
Bulharsku
, od ktorého je jeho pokojnejšia časť - Nesebar vzdialená iba na skok.

Prežiť leto tak ako sa má a okúsiť všetky jeho krásy sa dá presne na tomto mieste. Podobne ako pri talianskom tábore, ti ponúkame Lloret de Mar a Nesebar aj vo verzii 18+!

Tento rok nevynecháme ani našu úplnu novinku letný tábor v Grécku v Magnesii v Nea Anchialos, ktorý si taktiež môžu užiť aj tábornici 18+.

 

 Luxusná autobusová doprava - autobusová doprava z rôznych nástupných miest už v cene

UNIQUA poisťovňa Uniqa - cestovné poistenie na Slovensku pre Vaše deti

LLORET DE MAR
Vek: 6-18 rokov
Splň si svoje sny v najelegantnejšom letovisku divokého pobrežia, spoznaj pravý južanský temperament a nočný život Lloret de Mar, ktorý právom nazývajú európske Las Vegas.

439 € osoba

COSTA BRAVA - DIVOKE POBREŽIE
Vek: od 18 rokov
Čakajú ťa zlatisté pláže, história, moderná kultúra, nočný pulzujúci život s množstvom diskoték ako aj Gaudiho Barcelona.

419 € osoba

PERLA JADRANU!
Vek: 6-18 rokov
Voda, slnko, pláže, more - relax! Toto je presne náš tábor vo Vodiciach a Makarskej. Spoznaj krásu Chorvátskeho pobrežia s krásnymi dlhými plážami s bielymi kamienkam.

359 € osoba

RIMINI
Vek: 6-18 rokov
Najznámejšie prímorské letovisko Talianska nazývané aj Slnečná riviéra je pripravené splniť sny každému. Objav krásu starých ako i nových priateľstiev pod lúčmi rozpáleného slnka.

389 € osoba

RIMINI
Vek: od 18 rokov
Jadranská riviéra sa stáva toto leto hlavným mestom zábavy! Mesto ti ponúkne viac ako si len môžeš priať. Čakájú tu na teba najrôznejšie aktivity.

369 € osoba

SLNEČNÉ POBREŽIE NA DOSAH!
Vek: 6-18 rokov
Ak si si doteraz myslel, že neexistuje raj na zemi, určite si ešte nebol v Nesebare a v jeho tesnej blízkosti, na legendami opradenom Slnečnom pobreží.

329 € osoba

SLNEČNÉ POBREŽIE NA DOSAH!
Vek: od 18 rokov
Očarujúca krajina patrí medzi obľúbené destinácie. Na svoje si tu príde každý milovník slnka a jemných pieskových pláží.

339 € osoba
Špeciálna ponuka

NOVINKA LETA 2020!
Vek: 6-18 rokov
Krásne pláže s miernym vstupom do mora, ktoré sú vhodné aj pre neplavcov. Pozdĺž pláže sa nachádza aj netypická stromová aleja.

389 € osoba
Špeciálna ponuka

NOVINKA LETA 2020!
Vek: od 18 rokov
Nea Anchialos je menšie mesto, ktoré je vzdialené od Volosu, hlavného mesta Magnesie, iba 18 km. Terajšie mesto bolo vybudované na ruinách antického mesta Pyrasos.

359 € osoba