SnowAZADland 2021

Zaži spolu s nami najlepšiu jarnú lyžovačku, na ktorú budeš ešte dlho spomínať! CK AZAD ti prináša lyžovačku akú si ešte nikdy nezažil. Čakajú na teba naši skvelí lyžiarski a snowbordoví inštruktori,  veľa snehu, priateľov a zábavy. 
 
 
Termín: Cena: Doprava  
28.02.-05.03.2021 190€ 210€ autobus   REZERVUJ  
28.02.-05.03.2021 155€ 175€ individual   REZERVUJ  

Čo na teba čaká?
Nezabudnuteľná lyžovačka v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je vhodné pre začiatočníkov i pokročilých, snowbordový výcvik, návšteva aquaparku, crazy adrenalínové jazdy, stavba snehových figurín, bláznivé snežné hry a FreeStyl-ové preteky na všetkom, na čom dokážeš jazdiť. Po večeroch sa ti o zábavu postará náš kreatívny animačný tím a možno príde aj Yeti. 
 

  • NOVINKA: RODINNÁ LYŽOVAČKA bez starostí

Pýtate sa čo to znamená? Tento rok okrem detí, radi privítame v našom jarnom tábore aj rodičov!
Chceli by ste ísť na lyžovačku celá rodina ale zároveň si užiť trochu času aj pre seba? S nami to ľahko vyriešite a užijete si lyžovačku bez starostí.
Na svahu sa Vám s radosťou o Vaše deti postarajú naši skúsení animátori a Vy si môžete užívať vlastný prgram či už na svahu alebo v krásnej okolitej prírode.
Po večeri máme pre deti prichystaný večerný program, na ktorom radi uvidíme aj rodičov.


Ubytovanie
Každoročný  jarný tábor plánujeme pre teba v krásnych Donovaloch v penzióne Donly alebo v našom zariadení na Orave - Villa Zarra.

Penzión Donly
Je situované v centre PARKSNOW Donovaly, s prístupom priamo z hlavnej cesty Banská Bystrica- Ružomberok. Penzión Donly ponúka ubytovanie v 2-, 3-, 4- a 5- lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a TV. Celková kapacita penziónu je 60 osôb. Penzión má vlastnú reštauráciu, wellness centrum, bar. 

Villa Zarra
Sa nachádza v jednom z najnavštevovanejších regiónov Slovenska na Orave. Tento kraj je známy svojim prírodným bohatstvom, tradíciami a unikátnym charakterom Vo vzdialenosti len 500 metrov od vily sa nachádza zjazdovka Janovky. Okrem toho sa len pár minút skibusom od vily nachádza lyžiarske stredisko SKI Spálená. Ubytovanie je v príjemne zariadených slnečných izbách a apartmánoch. Dvoj, troj alebo štvorlôžkové priestranné izby s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené vlastnou predsieňou, posedením, kúpeľňou, WC, TV/SAT a WIFI.

Cena zahŕňa: ubytovanie, 3x denne stravu, pitný režim, poistenie insolventnosti CK, materiálno – technické zabezpečenie tábora, pedagogický a zdravotný dozor, animačný tím, lyžiarskych a snowborodových inštruktorov, odmeny do súťaží, DPH.

Autobusová doprava – prístup na trase: BA, TT, NR, TN, BB, ZV, PB, ZA, MT, RK, LM - 35€
Nástupné miesta platia pri minimálnom počte 8 účastníkov na jedno nástupné miesto.

5-dňový skipass v stredisku SKI PARK DONOVALY / SKI SPÁLENÁ alebo SKI JANOVKY -  65€

Požičovňa lyžiarskeho výstroja/deň:
Lyžiarsky komplet....................od 8€
Snowbordový komplet ........... od 9€
Lyžiarska prilba........................... 3€

Ceny výletov:
AQUAPARK .............................................. 15€
večerná sánkovačka ................................. 25€

 
 

Napíšte nám